Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Kelvin Lam

Numer telefonu : +86 18122030732

WhatsApp : +8618122030732

Free call

MYLGAMES Mini Box Battle Games for Children - MINI Battlegrounds

December 29, 2019

najnowsze wiadomości o firmie MYLGAMES Mini Box Battle Games for Children - MINI Battlegrounds

Dzisiaj, PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) stały się najpopularniejszymi strzelankami FPS / TPS, w międzyczasie było kilka popularnych Akcesoria PUBG urodził się.Dziś polecęMini Box Coin Operated Arcade Games-Gry Mini PUBG dla dzieci.

najnowsze wiadomości o firmie MYLGAMES Mini Box Battle Games for Children - MINI Battlegrounds  0
Rozpoczęły się gry.aby rozpocząć grę, trzeba wymienić monetę do gry i włożyć maszynę, która od początku będzie dostarczana z pistoletem i karabinem szturmowym G36.
najnowsze wiadomości o firmie MYLGAMES Mini Box Battle Games for Children - MINI Battlegrounds  1

Uderz głową, aby szybko zabić wroga, ponieważ twoje HP spadłoby, gdy dostaniesz atak wroga, a gra się kończy, gdy HP spada do zore.Możesz zakończyć grę lub wrzucić monetę, aby kontynuować grę.Każdy poziom miałby dużego szefa, zabij go, możesz przejść poziom i zdobyć nagrodę w postaci karty broni.


najnowsze wiadomości o firmie MYLGAMES Mini Box Battle Games for Children - MINI Battlegrounds  2
Nagradzaj nową kartę broni.Na razie istnieje około 20 rodzajów broni.W międzyczasie wystarczy położyć kartę broni w strefie odczytu kart, a następnie w grach otrzymasz nową potężną broń.A karta może zostać odrzucona w tej grze w funture tylko wtedy, gdy kule są przeładowywane i wystarczy wymienić monetę gry, aby rozpocząć grę.

Będzie potrzebować co dziesięć godzin, aby odzyskać kule po ich wyczerpaniu, więc konieczne byłoby zwrócenie uwagi na swoje kule, aby uzyskać więcej poziomów gry.

najnowsze wiadomości o firmie MYLGAMES Mini Box Battle Games for Children - MINI Battlegrounds  3

Wróg stanie się potężniejszy wraz z toczącymi się grami, tymczasem broń jest taka sama.Pistolet, którego używałeś najczęściej, miałbyś coraz potężniejszą broń.

najnowsze wiadomości o firmie MYLGAMES Mini Box Battle Games for Children - MINI Battlegrounds  4

Projekt tych gier zręcznościowych sprawiłby, że gry stałyby się bardziej czytelne.Zwiększy także stopień uzależnienia od gier.Dzieci mogą odebrać kartę broni i chciałyby bawić się po odzyskaniu broni.
Z biegiem czasu gry mogą stale ulepszać poziom gier i broń, a wystarczy użyć sterownika USB, aby skopiować zaktualizowany plik i pobrać do PCBA gry.
PS: Oto gry odtwarzające wideo: GRY MINI PUBG

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość